Výzva Kulturního centra Frýdlant nad Ostravicí

22.07.2021 06:49

Turistické informační centrum Frýdlant nad Ostravicí připravuje v rámci projektu „Přijeď s dětmi a parkuj správně“ tištěný informační materiál. V této souvislosti vyzýváme poskytovatele služeb, určených rodinám s dětmi, kteří mají zájem o bezplatné zveřejnění v tomto připravovaném propagačním materiálu, aby informace o svých službách zaslali na e-mail info@ticfno.cz nejpozději do 25. července 2021.

Nabízené služby se týkají území Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy:

Baška, Bílá, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí, Janovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Lhotka, Malenovice, Metylovice, Ostravice, Pržno, Pstruží, Staré Hamry.

Forma zveřejnění: obecný popis služeb dle jednotlivých témat, název služby, webové stránky poskytovatele, fotografie poskytované služby.

Zaměření služeb: atrakce, atraktivity, zoo, sportoviště, jízdárny, muzea, galerie, půjčovny, wellnes, relax, zážitkové programy, komentované vycházky.

Tato výzva se netýká stravovacích a ubytovacích služeb.

Informační materiál bude k dispozici na pultech TIC v mikroregionu a bude sloužit jako propagace území na veletrzích cestovního ruchu.

Informační materiál je realizován v rámci projektu „Přijeď s dětmi a parkuj správně“, registrační číslo projektu CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_011/0002889, který je financovaný v rámci programu Interreg V-A Česká republika – Polsko z Fondu mikroprojektů Euroregionu Beskydy/Beskidy.

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode