TOHLE JE NAŠE ZEMĚ, POKUD JSTE NEŠŤASTNÍ, VYUŽIJTE NAŠÍ SKVĚLÉ AUSTRALSKÉ SVOBODY - PRÁVA ODEJÍT - ODEJDĚTE !

29.11.2015 11:57

Způsob řešení australského předsedy vlády je mně blízký. Proto tady text zveřejňuji. Možné problémy s migranty, a to i do budoucna, se stále jasněji rýsují. Jen nerozumný člověk si nechce připustit, že hrozí.

Ze slušnosti upozorňuji, že nemohu uvést pramen. Text mně poslal dobrý známý mailem. Vezměte tedy na vědomí, že text má tento nedostatek a že za jeho autenticitu nemohu já, ani stránka ručit.

- - -

PŘEDSEDA VLÁDY KEVIN RUDD - AUSTRÁLIE

Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli ve středu vyzváni, aby opustili Austrálii, čímž se vláda zaměřila na radikály ve snaze odvrátit možné teroristické útoky.

Rudd sám pak rozhněval některé australské muslimy prohlášením, že podporoval špionážní agentury ve sledování národních menšin.

Cituji:

„Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa o to, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.

Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoření a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!

Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás Bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.

Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme je, abyste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití.

 

TOHLE JE NAŠE ZEMĚ, NAŠE PŮDA A NÁŠ ZPŮSOB ŽIVOTA A DÁME VÁM VEŠKEROU PŘÍLEŽITOST K TOMU, ABYSTE TOHO VŠEHO MOHLI UŽÍVAT. ALE JAKMILE JSTE SI ZAČALI STĚŽOVAT, NAŘÍKAT A REMCAT O NAŠÍ VLAJCE, NAŠICH ZÁVAZCÍCH, NAŠÍ KŘESŤANSKÉ VÍŘE NEBO NAŠEM ZPŮSOBU ŽIVOTA, VELMI VÁM DOPORUČUJI VYUŽÍT DALŠÍ PŘEDNOSTI NAŠÍ SKVĚLÉ AUSTRALSKÉ SVOBODY - PRÁVA ODEJÍT. POKUD JSTE NEŠŤASTNÍ, ODEJDĚTE. NENUTILI JSME VÁS SEM PŘIJÍT. POŽÁDALI JSTE, ABYSTE TU MOHLI BÝT. TAK PŘIJMĚTE ZEMI, KTERÁ PŘIJALA VÁS !"

 

VBJ

 

MIKAN.cz

 

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode