Polský fotograf nazývá Moravu malým Toskánskem. Při pohledu na jeho fotky, pochopíte proč

21.10.2015 13:08

Slovensko a Morava i celá ČR možná nepatří mezi nejvyhledávanější turistické destinace na světě, ale i přesto vědí nabídnout opravdu hodně pěkného. Jednou z hlavních a největších dominant našich zeměpisných šířek je jednoznačně malebná příroda. Důkazem jsou i krásné záběry od polského fotografa jménem Marcin Sobas.

"Rád bych vám ukázal velmi zajímavé místo v Evropě," uvádí Marcin sérii fotografií lidem na internetu a přitom má na mysli Moravu v České republice. "V jižní části je zde velká zemědělská oblast, která je kopcovitá a barevná. Je také slavná pro své vinice a velmi úrodnou půdu. "
 
Polák se specializuje na fotografii krajiny, právě proto navštěvuje Moravu v různých ročních obdobích. "Vždy, když sem cestuji, celá oblast je úplně jiná. Můžete zde potkat mnoho srnců, zajíců a medvědů. Dalším charakteristickým rysem jsou traktory v poli a množství kaplí, "Dodává Marcin.
 
Moravu přirovnává k Itálii a nazývá ji malým Toskánskem. Myslí si, že je magická a my můžeme jen souhlasit.

Tento příspěvek jsme objevili na stránkách Bored Panda. Pokud vás zaujal, inspiroval nebo pobavil, můžete jej poslat dále .. najít, sdílet a inspirovat.
 
 
autor: the_on
 

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode