Nepoučitelná Česká televize

30.04.2017 11:19

  Adresát: Česká televize

Vážení,

sledoval jsem dnes (27.4.2017) opět soutěžní pořad Kde domov můj? A opět jste zaperlili na téma Jižní Čechy na Moravě. V druhém kole, pod políčkem MĚSTA zazněl úkol: „Najděte jihočeské město ve větě: Při bolestech masírujeme záda či celé tělo.“ Odpověď: Dačice

Soutěžící, která jihočeské město v této větě nenašla, měly být připsány body jako za správnou odpověď! Nemohla ho najít, protože tam není.

Vážení, po stoprvé a pro všechny vaše pracovníky (opakování je matka moudrosti): Dačice byly, jsou a budou centrem jihozápadní Moravy. MORAVY! Tudíž to znamená, že nebyly, nejsou a nebudou městem jihočeským.

Přikládám znovu i celý text článku Nepoučitelná Česká televize, který jsem před časem na téma těchto vašich neznalostních „žbleptů“ publikoval. Z něj dnes cituji: (21. 3. 2017) na ČT24 pořad Události v regionech v 18:00 hod., kdy součástí byla reportáž Spor o památník v Dačicích. Na závěr reportáže se reportér loučil svým jménem a dovětkem Jižní Čechy.

V loňském roce se, na opakovaný nátlak Moravanů, podařilo přimět reportérku ČT k natočení reportáže o tom, že ač hloupě v Jihočeském kraji, jsou Dačice a Slavonice na Moravě. No a po čase zaslechneme v ČT opět takový exces!

Dotaz: To si opravdu máme myslet, že ČT zaměstnává naprosto neschopné lidi? Nejhorší na tom všem je, že už ani, na obdobná upozornění na nedostatky a chyby, nereagujete a neodpovídáte.

S pozdravem a s vírou v nápravu

Jaroslav Stohl, Kuřim, signatář Deklarace moravského národa

zdroj:moravskynarod.cz

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode