KOLIK PRACOVNÍKŮ ČESKÉ TELEVIZE "SPADLO NA HLAVIČKU" ?

16.10.2021 10:18

Těžko už to napsat jinak, když to není řídký jev, ale spíš pravidlo. Jen nevím, proč si televize sídlící v Čechách vybírá právě objekty na Moravě za cíl svých nesmyslných vyjádření?  Matoucích a lživých informací?


Proč neinformuje třeba že Mont Blank je nejvyšší horou Čech? Nebo Balaton nejoblíbenější jezero k letní rekreaci v Čechách? Je to na stejné úrovni nevzdělaného blba, jako říct v celostátním televizním vysílání, že "Moravské Třebové se právem říká renesanční perla Čech." (!)


A nebo je to jinak a vůbec nejde o zarážející a až neuvěřitelnou nevzdělanost pracovníků České televize, ale  vše se děje podle politické vůle pražského mocenského centra? Proto je terčem nesmyslných vyjádření Morava? Mají si občané ČR zvyknout na lež, že celá republika jsou jen Čechy a žádná Morava už neexistuje? Český šovinismus je povýšen na státní politiku, byť ta se tváří, že o tom nic neví?


O čem zrovna píšu? O ČT1a jejím vysílání cyklu »Toulavá kamera«, a dílu, který se mj. věnoval městu Moravská Třebová. Tam hned v úvodu moderátor pronesl: „Moravské Třebové se právem říká renesanční perla Čech.“


UŽ Z CHARAKTERU VĚCI SAMÉ JE JISTÉ, ŽE NIKDE NA MORAVĚ NEŘÍKAJÍ, ŽE JEJICH MĚSTO JE PERLA ČECH (!)


Pracovníci ČT 1 si takové "INFORMACE" buď vycucají z prstu, čemuž je těžko uvěřit, nebo to vymýšlejí a prezentují na něčí objednávku. (!!!)


JDE TEDY O MEZINÁRODNĚ ZAKÁZANOU ETNOCIDU, NIC JINÉHO! TEDY ODNÁRODŇOVÁNÍ MORAVY A MORAVANŮ PODPOROVANÉ ČI PŘÍMO ZABEZPEČOVANÉ STÁTNÍ MOCÍ A TO JE NEPŘÍPUSTNÉ!

V.B.J.

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode