Drsné VIDEO: Redaktorka veřejnoprávní TV to schytala od lidí, kteří demonstrovali proti uprchlíkům

07.12.2015 11:54

Německá ZDF se před pěti dny ptala v Erfurtu lidí, proč demonstrují proti ilegální imigraci. Občané veřejnoprávní televizi okamžitě označili za prolhané médium a křičeli, aby přestala vysílat „sračky“. Video se nyní objevilo na serveru YouTube.

„Proč držíte v ruce svíčku?“ ptala se reportérka jedné z žen. „Protože jsem zde stála již v roce 1989 a momentálně si myslím, že nálada v této zemi je neskutečně polarizována, jeden jde proti druhému,“ odpověděla účastnice demonstrace. 

„A z čeho přesně máte strach?“ pokračovala v dotazech reportérka. „Člověk je zařazen do pravicového koutu jen proto, že má strach z budoucnosti. A já nenalézám žádnou jinou platformu,“ odpověděla s tím, že jedna země nemůže tolik migrantů unést. „To také něco stojí, a já nemám zájem, aby můj důchod byl krácen,“ řekla žena s obavami z placení větších daní.

„Proč jsou to jen mladí muži, kteří sem ze zemí zmítaných válkou přicházejí?“ zeptal se reportérky jeden z přítomných mužů. Reportérka se totiž migrantů zastávala, vnímá je jako lidi prchající před syrským i iráckým konfliktem. „Oni mají zůstat doma, znovu postavit domy,“ reagoval další muž. „Ve válce?“ zeptala se reportérka. „My jsme také měli válku, odešli jsme snad?“ otázal se. 

„Nemáme dost problémů sami se sebou? Jsem plná nenávisti,“ rozčílila se další žena.

Video zde:www.youtube.com/watch?v=BY0ZcGKDIkI

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode