Zmanipulovaný rozsudek .......

10.06.2024 15:50

Zmanipulovaný rozsudek smrti: Pokud se demokratům podaří dostat Trumpa do vězeňské cely, bude jistě "zavražděn" během nějakého scénáře, bez videí a svědků – NaturalNews.com

 

Je překvapivé, že demokraté a jejich přítel soudce v New Yorku neobvinili Rusy z toho, že pomohli Trumpovi ututlat platby prostopášné Stormy Daniels. Nyní se zdá, že demokraté, vedení Georgem Sorosem a Obamou, musí najít způsob, jak "zmanipulovat" Nejvyšší soud v New Yorku, aby zamítl Trumpovo odvolání proti skličujícímu verdiktu "vinen" v několika desítkách bodů obžaloby ze zločinu... dobře... Něco o účetních chybách. Uvědomte si právě teď, že George Soros, miliardář a král financovaného chaosu, FINANCOVAL a DOSADIL manhattanského okresního prokurátora Alvina Bragga (spolu s dalšími 70 státními zástupci po celých Spojených státech), který právě stíhal a pronásledoval Trumpa, navzdory tomu, že neměl žádnou jurisdikci, s rozjelým vyzbrojováním levicového ministerstva spravedlnosti. Radikálně levicový soudce Juan Merchan odsoudí Trumpa 11. července, s největší pravděpodobností k nejméně 10 letům vězení, kde by pak pravděpodobně spáchal "sebevraždu" ve stylu Jeffreyho Epsteina.

 

"Oranžový muž špatný" Donald J. Trump může stále kandidovat a sloužit jako prezident Spojených států

Co možná nevíte je, že Trump stále může KANDIDOVAT a SLOUŽIT jako prezident, zatímco odvolací proces kvůli nejnovějšímu honu na čarodějnice proti Trumpovi trvá několik let. Je to jen poslední z dlouhé řady zinscenovaných útoků na Trumpův charakter, od podvodu s ruskou tajnou dohodou, přes vymyšlený, sex-up dokument, skandál na Ukrajině, popírání voleb v roce 2020, až po zcela zinscenovaný a Sorosem financovaný skandál s uvězněním za účetní chyby, který vyvrcholil tento týden.

 

Vzpomeňte si, že v květnu 1998 prezident Bill Clinton zaplatil Paule Jonesové téměř milion dolarů, aby držela jazyk za zuby, a nikdo na levici to neoznačil za těžký zločin, ani Bill "Cigar Boy" Clinton nečelil stíhání nebo zatčení za utajené platby.

 

Budujeme infrastrukturu lidské svobody a umožňujeme lidem, aby byli informovaní, zdraví a uvědomělí. Prozkoumejte naši decentralizovanou, peer-to-peer, necenzurovatelnou platformu Brighteon.io svobodu projevu zde. Další informace o našich bezplatných nástrojích generativní umělé inteligence ke stažení najdete na adrese Brighteon.AI. Každý nákup v HealthRangerStore.com pomáhá financovat naše úsilí o budování a sdílení dalších nástrojů pro posílení lidstva znalostmi a hojností.

Zmanipulovaný rozsudek smrti: Pokud se demokratům podaří dostat Trumpa do vězeňské cely, bude jistě "spáchán sebevraždou" během nějakého scénáře, bez videí a svědků

 

 

Zlý syn George Sorose, Alex, na sociálních sítích napsal, že "demokraté by měli o Trumpovi mluvit jako o usvědčeném zločinci při každé příležitosti". Copak nevíte, že to byl celý cíl od začátku, když věděli, že pravděpodobně nebudou schopni dostat Trumpa do vězeňské cely, pokud se jim nepodaří zmanipulovat odvolací a nejvyšší soudy?

 

"Opakování je klíčem k úspěšnému sdělení a my chceme, aby se lidé potýkali s představou, že by na nejdůležitější místo v zemi měli najmout usvědčeného zločince!" Alex "Syn Satana" Soros napsal, jako by Americe prodávali nějaká léčivá, na farmě chovaná GMO kuřata (Biden) a pokoušejí se pomlouvat ryby ulovené ve volné přírodě (Trump).

 

Zde je to, co může Trumpův právní tým udělat dál, aby ho udržel mimo newyorské gulagy

Poté, co soudce nenávidějící Trumpa odsoudí Orange Mana k 20 letům vězení za to, že je špatný, může Trumpův právní tým do 30 dnů podat přímé odvolání k prvnímu soudnímu oddělení newyorské odvolací divize, přičemž se odvolá na všechny hlavní problémy, které mají s předpojatými svědectvími u soudu, soudce omezí Trumpa v použití jakýchkoli důkazů, které má jeho tým pro obhajobu (to stačí k tomu, aby to celé zahodil hned). a s radikálními instrukcemi ve stylu "multiple choice", kdy řekl porotě, aby si vybrala jakýkoli přestupek, který chce (stejně jako výběr happy meal z nabídky rychlého občerstvení), aby pomohla Trumpa odradit.

 

Také si pamatujte, že nebyl spáchán žádný zločin, Trump nemá žádný záznam o žádných zločinech a všechny tyto zločiny byly nenásilné. Pokud něco, měl by být propuštěn na vlastní žádost nebo dostat možnost kauce v hotovosti. Není to tak, že by riskoval útěk nebo něco takového, přátelé, kandiduje na prezidenta a s největší pravděpodobností legitimně zvítězí drtivě, nebo to tak alespoň ukazují všechny velké průzkumy.

 

První fáze odvolání by přitom měla trvat zhruba rok. I kdyby tato úroveň byla neúspěšná, Trump má stále možnost podat žádost o dovolenou k newyorskému odvolacímu soudu, a pokud by mu bylo vyhověno, mohl by se odvolat k newyorskému nejvyššímu soudu.

 

V tu chvíli by Trumpův tým podal zprávu, která by zněla ve prospěch Trumpa: "Byla mi odepřena moje ústavní práva jak podle newyorské ústavy, tak podle americké ústavy," nebo že prostě nedodrželi trestní řízení. To vše by mohlo trvat celý další rok, a to už jsme v polovině Trumpova druhého funkčního období jako POTUS. Do té doby se Trumpovi jistě podaří zlikvidovat skutečné zločince – komunisty, kteří se zmocnili Washingtonu DC, americké armády, farmaceutických firem, velkých médií a snaží se jednou provždy skoncovat s demontáží ústavy.

 

A konečně, uvědomte si, že klokaní soud na Manhattanu STÁLE neřekl, jaký zločin Trump spáchal, a stále nikomu neřekl, o čem porota rozhodla. Žijeme ještě v Americe? Udržujte své zprávy o pravdě pod kontrolou tím, že si přidáte Preparedness.news do svého seznamu oblíbených a budete si denně naladit aktualizace o Trumpovi a konstitucionalistech, kteří se snaží zachránit republiku před jistou zkázou.

 

Zdroje pro tento článek zahrnují:

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode