Profesůrek přistižen při lži.

18.09.2022 16:41

     Opět jsem se nedávno dozvěděl, že komunisté jsou levicový extrémisté, možná??L Ale nějak mi to nepasuje k praktickému konání autora výroku, profesora politologie a prvního z nájemníků Strakovy akademie, kde jen zabírá místo schopnějším, tedy premiéra, který se obklopuje Piráty, kteří komunisty s velkým odstupem objíždějí zleva..

  Druhou lží fialovy kamenné tváře, onoho politika s charismatem občůraného patníku, je tvrzení, že jsme s RF ve válce, když vláda ani nemá kompetenci válku vyhlásit, to přísluší jenom prezidentovi.  A slovy klasické anekdoty se vnucuje armáda, kterým vlakem by ta cca tisícová armáda dorazila???

  Do třetice jde o jeho trapný ubohý a politika nepřijatelný výrok o ruských trollech na Václavském náměstí. Je mi úplně jedno, jestli ho adresoval pořadatelům nebo vystupujícím, což jsou různí lidé nebo všem více než 70.000 (odhady jdou až k 200 000). To jen dokazuje, že je jen imitací jak politika tak politologa. Něco takového by opravdový politik nevypustil z úst ani na mučidlech. A byl právem vyzván k doložení důkazů k takové dehonestaci, ¨(což v životě nedokáže ani s  deseti BIS za zády) nebo k omluvě a demisi.

 

V konečném sumáři nemohu než říci "Stydím se za našeho premiéra " a to daleko ví, než bych i mohl za covidového šílence Babiše.

 

 

 

Mor.Dis

 

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode