Pandemická smlouva WHO umírá, dodatky IHR jsou téměř neutralizovány

05.06.2024 16:02

Pandemická smlouva WHO umírá, dodatky IHR jsou téměř neutralizovány – NaturalNews.com

 

Nadešel čas, aby členské státy Organizace spojených národů (OSN) hlasovaly o pozměněných Mezinárodních zdravotnických předpisech (IHR) Světové zdravotnické organizace (WHO). A dobrou zprávou je, že takzvaná pandemická smlouva, alespoň ta verze, která byla světu předložena, je mrtvá.

 

Jediným skutečným problémem, který vyvolává velké obavy, jsou podle Dr. Meryl Nassové ustanovení o dohledu týkající se "dezinformací" a "dezinformací", což vláda a společnosti provozující sociální média již dělají.

 

Mezinárodní vyjednávací orgán právě oznámil, že se mu nepodařilo dosáhnout žádné dohody o pandemické smlouvě, což znamená, že svět se jí již nemusí obávat – alespoň v její aktuálně navrhované podobě.

 

New York Times otiskly článek o neúspěchu vyjednávání, ve kterém bylo odhaleno, že existují problémy s tím, aby se všichni ztotožnili s plány WHO na "spravedlivou" distribuci "vakcín", stejně jako s "financováním na zřízení sledovacích systémů".

 

Světová zdravotnická organizace (WHO) plánovala na 77. zasedání Světového zdravotnického shromáždění (WHA77) předložit konečnou verzi pandemické smlouvy, známé také jako pandemická dohoda. Světová zdravotnická organizace (WHO) chtěla také předložit své pozměňovací návrhy k MZP, ale obě snahy selhaly.

 

"Vyjednavači doufali, že smlouvu přijmou tento týden... ale zrušené schůzky a roztříštěné debaty – někdy kvůli jedinému slovu – zdržely dohodu o klíčových částech, včetně spravedlivého přístupu k vakcínám," uvedl deník The Times.

 

Pokud jde konkrétně o změny MZP, Times je v článku zmínily pouze jednou:

 

Lidské poznání je pod útokem! Vlády a mocné korporace používají cenzuru, aby vymazaly lidskou znalostní základnu o výživě, bylinách, soběstačnosti, přirozené imunitě, produkci potravin, připravenosti a mnoha dalších věcech. Chráníme lidské znalosti pomocí technologie umělé inteligence a zároveň budujeme infrastrukturu lidské svobody. Využijte naši decentralizovanou, necenzurovatelnou platformu pro svobodu projevu založenou na blockchainu na Brighteon.io. Prozkoumejte naše bezplatné nástroje pro generativní umělou inteligenci ke stažení na Brighteon.AI. Podpořte naše úsilí o vybudování infrastruktury lidské svobody nakupováním v HealthRangerStore.com, kde najdete laboratorně testované, certifikované organické, geneticky nemodifikované potraviny a výživová řešení.

 

"Země také pracují na posílení Mezinárodních zdravotnických předpisů WHO, které byly naposledy revidovány v roce 2005 a stanovují podrobná pravidla, která mají země dodržovat v případě vypuknutí epidemie, která může překročit hranice."

 

(Související: Zachytili jste naši dřívější zprávu o tom, jak WHO již nějakou dobu ustupuje od svého návrhu pandemické smlouvy, včetně podstatných změn k řešení obav z tyranie?)

 

Vyvolávání strachu z ptačí chřipky nedokázalo prosadit pandemickou smlouvu

Zjevnou nadějí bylo, že strach veřejnosti z epidemie takzvané "ptačí chřipky" bude natolik, že vládní lídři budou spěchat s podpisem všeho, co WHO prezentuje jako nezbytné pro zvládnutí příští "pandemie". Zkoušeli to také s opičími neštovicemi (mpox) a dokonce i strachem z neštovic, obojí také selhalo.

 

"'Strach' z obou se v první polovině roku 2022 vrátil do tisku, než byl poměrně rychle zadupán do země otravnými 'konspiračními teoretiky', ale zdá se, že by mohl být znovu vzkříšen," varovala Rhoda Wilsonová v článku pro The Exposé.

 

Svět už dávno překonal i "pandemii" wuchanského koronaviru (COVID-19), která na některé lidi nějakou dobu působila. Nyní však svět vidí, že mocní dělají mnoho povyku pro nic, co se týká COVIDu s chlapcem, který příliš často křičel vlk.

 

Dostat všechny na palubu s dalším uměle vytvořeným strašením bude těžké, zvláště teď, když plány WHO na globální tyranii selhaly.

 

Loyce Paceová, náměstkyně ministra zdravotnictví a sociálních služeb (HHS), se pokusila šířit paniku o důsledcích nepřijetí smlouvy o pandemii, ale ani to se nepodařilo.

 

"Loyce ... neví nic o pandemiích," řekl Dr. Nass v reakci na prohlášení Pace o tom, jak "ti z nás, kteří se zabývají veřejným zdravím, si uvědomují, že další pandemie by skutečně mohla být za rohem".

 

"Nejlepší by bylo nechat ty, kteří o nemoci nic nevědí, aby vyjednali tyto dvě smlouvy, protože kdyby skutečně pochopili, o čem vyjednávají, mohli by skočit z mostu."

 

I když pandemická smlouva zanikne, neznamená to, že je mrtvý i globalismus. Více se dozvíte na Globalism.news.

 

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode