Majitel firmy v Calgary, který během pandemie odmítl vymáhat očkovací pasy, žaluje vládu za nezákonné nařízení o uzavření obchodu

10.06.2024 15:53

Majitel firmy v Calgary, který během pandemie odmítl vymáhat očkovací pasy, žaluje vládu za nezákonné nařízení o uzavření obchodů – NaturalNews.com

 

Majitel pizzerie ve městě Calgary v kanadské provincii Alberta žaluje město i provinční vládu spolu s bývalými nejvyššími zdravotnickými úředníky Alberty kvůli nezákonnému uzavření svého podniku během pandemie koronaviru (COVID-19) ve Wu-chanu.

 

Podnikatel Jesse Johnson, majitel pizzerie Without Papers Pizza (WOP), oznámil, že usiluje o odškodnění za nezákonné nařízení provincie, které donutilo jeho podnik zavřít. Objednávka vyplynula z toho, že WOP nadále sloužila zákazníkům, kteří nebyli injekčně léčeni genovou terapií COVID-19.

 

Johnson podal žalobu ve výši 3,6 milionu dolarů na město Calgary, provincii Alberta a bývalou hlavní lékařku Alberty Deenu Hinshawovou. Ta působila jako vedoucí Alberta Health Services (AHS) od ledna 2019 až do svého odvolání v listopadu 2022.

 

V příspěvku na webových stránkách WOP Johnson vyjádřil optimismus, že soudní spor "vyhraje". Dodal: "Doufáme, že náš případ vytvoří precedens a že obyvatelé Alberty už nikdy nebudou zdravotně segregováni."

 

V říjnu 2021 Hinshawová – ve své funkci šéfky AHS – nařídila trvalé uzavření WOP kvůli tomu, že odmítla vymáhat očkovací pas COVID-19 a sloužit neočkovaným Kanaďanům. Kromě uzavření také uložila Johnsonovi obrovské pokuty za jeho nesouhlas s drakonickým mandátem očkovacích pasů.

 

Téměř o dva roky později, v červenci 2023, však soud v Albertě (ACKB) rozhodl, že všechny mandáty COVID-19 vydané společností Hinshaw byly nezákonné – včetně programu výjimek z omezení, který byl použit k odůvodnění uzavření WOP. O několik měsíců později, v listopadu, byla všechna obvinění vznesená proti Johnsonovi stažena.

 

Lidské poznání je pod útokem! Vlády a mocné korporace používají cenzuru, aby vymazaly lidskou znalostní základnu o výživě, bylinách, soběstačnosti, přirozené imunitě, produkci potravin, připravenosti a mnoha dalších věcech. Chráníme lidské znalosti pomocí technologie umělé inteligence a zároveň budujeme infrastrukturu lidské svobody. Mluvte svobodně bez cenzury na novém decentralizovaném Brighteon.io s blockchainem. Prozkoumejte naše bezplatné nástroje pro generativní umělou inteligenci ke stažení na Brighteon.AI. Podpořte naše úsilí o vybudování infrastruktury lidské svobody nakupováním v HealthRangerStore.com, kde najdete laboratorně testované, certifikované organické, geneticky nemodifikované potraviny a výživová řešení.

 

Přestože byl majitel firmy zproštěn viny, zaplatil za to obrovskou cenu. Nezávislému novináři Mocha Bezigranovi řekl: "Stálo mě to všechno. Ztratil jsem svou restauraci, své další dvě restaurace v Calgary, své manželství, svou rodinu, své domy, své bohatství a velkou část svého zdravého rozumu."

 

Johnson věří, že jeho žaloba bude úspěšná

Johnson je přesvědčen, že jeho žaloba, kterou u ACKB podal renomovaný právník Leighton Grey z advokátní kanceláře Grey Wowk Spencer, bude úspěšná. Rozhodnutí soudu, že opatření COVID-19 uložená Hinshawem byla nezákonná, k tomuto optimismu jen přispívá.

 

"Byl to doslova zázrak," řekl. "Šlo to od toho, že jsem měl v podstatě nulovou šanci, že se dostanu k odplatě za zločiny, které spáchali, a věřím, že 100procentní šanci, že se mi dostane odplaty. Dívám se na to doslova jako na zázrak od Boha."

 

Kromě toho, že se Johnson domáhá odškodnění za své ztráty, usiluje také o spravedlnost pro Kanaďany, kterým bylo kvůli jejich stavu očkování proti covidu-19 znemožněno stolovat v restauracích. (Související: PAPÍRY, PROSÍM! Matku a dítě vyhodila policie z newyorské restaurace, protože malý chlapec neměl očkovací pas proti covidu.)

 

Majitel firmy také sbírá střepy téměř tři roky poté, co byla objednávka WOP uzavřena. V době psaní tohoto článku nyní provozuje nový pizzový vůz s názvem POW Pizza ve městě Windermere v sousední provincii Britská Kolumbie. Podle LifeSiteNews Johnson založil POW Pizza poté, co přišel o své čtyři restaurace a 50 zaměstnanců.

 

"Naděje je nakažlivější než virus, stejně jako odvaha. Myslím, že to, co jsem udělal, přimělo spoustu lidí uvědomit si, že jsou to lidé, kteří jsou tou silou. A vše, co musíme udělat, je sjednotit se a postavit se tomuto tyranskému režimu," optimisticky poznamenal Johnson.

 

"Miluji tuto zemi. Moc se mi to líbí. Myslím, že je to nejkrásnější, nejinspirativnější a nejúžasnější místo na celém světě. Máme s tím jen pár problémů a všichni teď sedí ve vládě."

 

Zamiřte na MedicalTyranny.com, kde najdete další podobné příběhy.

 

Podívejte se, jak premiér Alberty Jason Kenney oznamuje konec očkovacích pasů v provincii v klipu níže.

 

 

 

 

Toto video je z kanálu Storm Warning News na Brighteon.com.

 

Další související příběhy:

Alberta zruší systém očkovacích pasů proti covidu, oznámila plány na zrušení "téměř všech" omezení.

 

Newyorské restaurace ODMÍTAJÍ vynucovat povinné očkování a stát se "očkovací policií".

 

Majitelé restaurací a zaměstnanci odmítají vynucovat povinné očkování a působit jako očkovací policie.

 

Jižní Austrálie nařídila celostátní lockdown poté, co se pracovník pizzerie nakazil koronavirem.

 

Majitel restaurace v Sydney zuří po překvapivé policejní kontrole dodržování předpisů restaurace COVID-19.

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode