Biden zesiluje válku proti uhlí ve snaze proměnit Ameriku v "zelenou"... kolaps energetické infrastruktury však uvrhne americkou ekonomiku do chaosu

29.05.2024 15:34

Biden zesiluje válku proti uhlí ve snaze proměnit Ameriku v "zelenou"... kolaps energetické infrastruktury však uvrhne americkou ekonomiku do chaosu (collapse.news)

 

 

 
 

Pokud vy a vaše rodina budete i nadále vzdorovat "zelené" agendě Bidenova režimu, brzy už nebude záležet na tom, jak se o tom budete cítit, protože vám to bude vnuceno do chřtánu.

Nedávno vyšlo najevo, že plán prezidenta Bidena zahrnuje uzamčení milionů akrů federální půdy, aby se zabránilo veškeré těžbě uhlí a vrtání ropy a zemního plynu. Biden chce také zavřít všechny zbývající uhelné elektrárny po celé Americe.

Bude-li režim úspěšný, Američané už nebudou mít možnost ani nakupovat levnou energii, což je donutí přejít na "zelenou". Elektrická síť samozřejmě zkolabuje, ale taková je trajektorie země za Bidena.

Úřad pro správu půdy (BLM) nedávno vydal nové pravidlo, které v podstatě znemožňuje existenci jakékoli těžby uhlí a těžby ropy a zemního plynu.

"To ochromí těžbu uhlí v povodí Powder River a dalších západních rezervách, které poskytují většinu národního energetického uhlí používaného k výrobě energie," varuje Emily Arthunová z RealClearWire.

"Tato akce by sama o sobě byla zničující, ale byla jen součástí mnohem větší a dalekosáhlejší série regulačních opatření."

(Související: Před tím vším jsme vás varovali minulý rok – Biden a jeho levicová brigáda chtějí vypnout americkou energetickou síť jako součást svých vyšinutých klimatických cílů.)

Bojuj proti zelené tyranii, Ameriko

Nová pravidla BLM byla vypuštěna v rámci toho, co Arthun popisuje jako "útok v 11. hodině", protože byla vydána jen několik dní před koncem období, které umožnilo novému prezidentovi, v tomto případě Bidenovi, zvrátit rozhodnutí prostřednictvím exekutivního příkazu (EO).

Lidské poznání je pod útokem! Vlády a mocné korporace používají cenzuru, aby vymazaly lidskou znalostní základnu o výživě, bylinách, soběstačnosti, přirozené imunitě, produkci potravin, připravenosti a mnoha dalších věcech. Chráníme lidské znalosti pomocí technologie umělé inteligence a zároveň budujeme infrastrukturu lidské svobody. Využijte naši decentralizovanou, necenzurovatelnou platformu pro svobodu projevu založenou na blockchainu na Brighteon.io. Prozkoumejte naše bezplatné nástroje pro generativní umělou inteligenci ke stažení na Brighteon.AI. Podpořte naše úsilí o vybudování infrastruktury lidské svobody nakupováním v HealthRangerStore.com, kde najdete laboratorně testované, certifikované organické, geneticky nemodifikované potraviny a výživová řešení.

 

"S tímto oznámením bude muset jakýkoli zvrat přijít prostřednictvím akce obou komor Kongresu nebo soudním sporem," píše Arthun.

Několik vlastních regulátorů elektrárenských společností Bidenova režimu opakovaně varovalo, že zastavení těžby uhlí, ropy a plynu hrozí přerušením sítě, ale Bidenovi manipulátoři odmítají poslouchat.

"Nové předpisy v podstatě znemožňují energetickým společnostem pokračovat v provozu uhelných elektráren, aniž by investovaly do nových, z velké části neověřených komerčně a vysoce drahých technologií zachycování uhlíku, které jsou schopny snížit emise oxidu uhličitého o 95 %," vysvětluje Arthun.

"Totéž by vyžadovalo i od všech nových zařízení poháněných zemním plynem. Stávající zařízení na zemní plyn by však byla z tohoto požadavku vyňata."

Zřejmý cíl nových pravidel nemá nic společného se záchranou planety před "oteplováním" nebo jinými podobnými nesmysly. Jde o to vykuchat Ameriku od jejích základů, aby "zelení", v tomto případě komunistická Čína a její manipulátoři, mohli vtrhnout dovnitř a převzít její sídlo.

Časem bude pro průměrného člověka nemožné ekonomicky přežít, protože zelená transformace vykopne ze společnosti chudé a střední třídy. Jediné, co zůstane, jsou superbohatí a superchudí, mezi nimiž je jen velmi málo kromě obrovské propasti.

Arthun říká, že tyto akce "rozčeří celou ekonomiku", včetně toho, že zvýší účty za energie do té míry, že je průměrný člověk již nebude moci platit.

"Miliony amerických rodin vytlačí již tak ohromující účty za elektřinu mimo dosah milionů amerických rodin a nechají je bojovat s volbou, zda dát jídlo na stůl, nebo vytápět a chladit své domovy," říká.

"Mnozí z těch, kteří mají fixní příjem, jako jsou důchodci na sociálním zabezpečení, budou zasaženi nejvíce."

Dokonce i ti, kteří mají dostatek peněz na zaplacení svých účtů za energie v nové zelené ekonomice, nemusí mít žádné veřejné služby, které by si mohli koupit, jakmile výroba v základním zatížení překročí bod zlomu sítě. Vítejte v novém normálu, který vám přinášejí globalisté.

Bidenova zelená agenda je protihumánní. Více se dozvíte na GreenTyranny.news.

 

Kontakt

www.mikan.cz

mikan@atlas.cz

příspěvky čternářů:mikan@atlas.cz
770 06 Olomouc,

Morava

00420 605 44 95 85

Vyhledávání

Copyright © 2015

Vytvořeno službou Webnode