WSM liga

10.09.2015 09:42

1. kolo

HC Benátky nad Jizerou 1 ST 09. 09.(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0 - 1:0) 0 LHK Jestřábi Prostějov
         
HC Stadion Litoměřice 1 ST 09. 09.(0:0, 0:2, 1:2) 4
 
HC Dukla Jihlava
         
HOKEJ ŠUMPERK 2003 2 ST 09. 09.(1:1, 1:0, 0:1 - 0:0 - 0:1) 3 SK Horácká Slavia Třebíč
HC ZUBR Přerov 3 ST 09. 09.(1:0, 2:1, 0:1) 2
 
SK Kadaň
         

2. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
10. 09.
17:30
 
LHK Jestřábi Prostějov
     
SK Horácká Slavia Třebíč
12. 09.
17:30
 
HC ZUBR Přerov
HC Most
12. 09.
17:30
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Dukla Jihlava
12. 09.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem

3. kolo

HC Benátky nad Jizerou
14. 09.
17:30
 
SK Kadaň
HC Stadion Litoměřice
14. 09.
18:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC Slovan Ústí nad Labem
14. 09.
18:00
 
HC AZ Havířov 2010
HOKEJ ŠUMPERK 2003
14. 09.
18:00
 
HC Dukla Jihlava
HC ZUBR Přerov
14. 09.
18:00
 
HC Most
Rytíři Kladno
14. 09.
18:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
LHK Jestřábi Prostějov
14. 09.
18:00
 
HC Slavia Praha

4. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
16. 09.
17:30
 
HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč
16. 09.
17:30
 
HC Benátky nad Jizerou
HC Most
16. 09.
17:30
 
Rytíři Kladno
HC Dukla Jihlava
16. 09.
17:30
 
HC ZUBR Přerov
SK Kadaň
16. 09.
18:00
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC AZ Havířov 2010
16. 09.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Stadion Litoměřice
16. 09.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem

5. kolo

Rytíři Kladno
19. 09.
16:00
 
HC Dukla Jihlava
HC Slovan Ústí nad Labem
19. 09.
17:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
HOKEJ ŠUMPERK 2003
19. 09.
17:00
 
HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov
19. 09.
17:00
 
HC AZ Havířov 2010
HC Benátky nad Jizerou
19. 09.
17:00
 
HC Most
HC Slavia Praha
19. 09.
17:30
 
SK Kadaň
LHK Jestřábi Prostějov
19. 09.
18:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč

6. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
23. 09.
17:30
 
SK Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč
23. 09.
17:30
 
HC Slavia Praha
HC Most
23. 09.
17:30
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC Dukla Jihlava
23. 09.
17:30
 
HC Benátky nad Jizerou
HC AZ Havířov 2010
23. 09.
18:00
 
Rytíři Kladno
HC Stadion Litoměřice
23. 09.
18:00
 
HC ZUBR Přerov
HOKEJ ŠUMPERK 2003
24. 09.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem

7. kolo

HC ZUBR Přerov
25. 09.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
Rytíři Kladno
26. 09.
16:00
 
HC Stadion Litoměřice
HOKEJ ŠUMPERK 2003
26. 09.
17:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC Benátky nad Jizerou
26. 09.
17:00
 
HC AZ Havířov 2010
SK Kadaň
26. 09.
17:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slavia Praha
26. 09.
17:30
 
HC Most
LHK Jestřábi Prostějov
26. 09.
18:00
 
HC Dukla Jihlava

8. kolo

HC ZUBR Přerov
28. 09.
17:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
ČEZ Motor České Budějovice
28. 09.
17:30
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Most
28. 09.
17:30
 
SK Kadaň
HC Dukla Jihlava
28. 09.
17:30
 
HC Slavia Praha
HC AZ Havířov 2010
28. 09.
18:00
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC Stadion Litoměřice
28. 09.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou
HC Slovan Ústí nad Labem
28. 09.
18:00
 
Rytíři Kladno

9. kolo

HC Benátky nad Jizerou
30. 09.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč
30. 09.
17:30
 
HC Most
HC ZUBR Přerov
30. 09.
18:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
Rytíři Kladno
30. 09.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
LHK Jestřábi Prostějov
30. 09.
18:00
 
HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha
30. 09.
18:00
 
HC AZ Havířov 2010
SK Kadaň
30. 09.
18:00
 
HC Dukla Jihlava

10. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
03. 10.
15:00
 
HC Most
HC AZ Havířov 2010
03. 10.
17:00
 
SK Kadaň
HC Stadion Litoměřice
03. 10.
17:00
 
HC Slavia Praha
HC Slovan Ústí nad Labem
03. 10.
17:00
 
LHK Jestřábi Prostějov
HOKEJ ŠUMPERK 2003
03. 10.
17:00
 
HC Benátky nad Jizerou
HC ZUBR Přerov
03. 10.
17:00
 
Rytíři Kladno
HC Dukla Jihlava
03. 10.
17:30
 
SK Horácká Slavia Třebíč

11. kolo

HC Benátky nad Jizerou
07. 10.
17:30
 
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč
07. 10.
17:30
 
HC AZ Havířov 2010
HC Most
07. 10.
17:30
 
HC Dukla Jihlava
Rytíři Kladno
07. 10.
18:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov
07. 10.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Slavia Praha
07. 10.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Kadaň
07. 10.
18:00
 
HC Stadion Litoměřice

12. kolo

Rytíři Kladno
10. 10.
16:00
 
HC Benátky nad Jizerou
ČEZ Motor České Budějovice
10. 10.
17:00
 
HC Dukla Jihlava
HC AZ Havířov 2010
10. 10.
17:00
 
HC Most
HC Stadion Litoměřice
10. 10.
17:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slovan Ústí nad Labem
10. 10.
17:00
 
SK Kadaň
HOKEJ ŠUMPERK 2003
10. 10.
17:00
 
HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
10. 10.
17:00
 
LHK Jestřábi Prostějov

13. kolo

HC Benátky nad Jizerou
12. 10.
17:30
 
ČEZ Motor České Budějovice
SK Horácká Slavia Třebíč
12. 10.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem
HC Most
12. 10.
17:30
 
HC Stadion Litoměřice
HC Dukla Jihlava
12. 10.
17:30
 
HC AZ Havířov 2010
LHK Jestřábi Prostějov
12. 10.
18:00
 
Rytíři Kladno
HC Slavia Praha
12. 10.
18:00
 
HC ZUBR Přerov
SK Kadaň
12. 10.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003

14. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
14. 10.
17:30
 
HC AZ Havířov 2010
HC Dukla Jihlava
14. 10.
17:30
 
HC Stadion Litoměřice
HC Most
14. 10.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč
14. 10.
17:30
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
SK Kadaň
14. 10.
18:00
 
HC ZUBR Přerov
HC Slavia Praha
14. 10.
18:00
 
Rytíři Kladno
LHK Jestřábi Prostějov
14. 10.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou

15. kolo

Rytíři Kladno
17. 10.
16:00
 
SK Kadaň
HC Benátky nad Jizerou
17. 10.
17:00
 
HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
17. 10.
17:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HOKEJ ŠUMPERK 2003
17. 10.
17:00
 
HC Most
HC Slovan Ústí nad Labem
17. 10.
17:00
 
HC Dukla Jihlava
HC Stadion Litoměřice
17. 10.
17:00
 
HC AZ Havířov 2010
LHK Jestřábi Prostějov
17. 10.
18:00
 
ČEZ Motor České Budějovice

16. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
21. 10.
17:30
 
HC Stadion Litoměřice
HC Dukla Jihlava
21. 10.
17:30
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Most
21. 10.
17:30
 
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč
21. 10.
17:30
 
Rytíři Kladno
HC AZ Havířov 2010
21. 10.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Kadaň
21. 10.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou
HC Slavia Praha
21. 10.
18:00
 
LHK Jestřábi Prostějov

17. kolo

Rytíři Kladno
24. 10.
16:00
 
HC Most
HC Benátky nad Jizerou
24. 10.
17:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC ZUBR Přerov
24. 10.
17:00
 
HC Dukla Jihlava
HOKEJ ŠUMPERK 2003
24. 10.
17:00
 
HC AZ Havířov 2010
HC Slovan Ústí nad Labem
24. 10.
17:00
 
HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha
24. 10.
17:30
 
ČEZ Motor České Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov
24. 10.
18:00
 
SK Kadaň

18. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
28. 10.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem
HC Dukla Jihlava
28. 10.
17:30
 
Rytíři Kladno
HC Most
28. 10.
17:30
 
HC Benátky nad Jizerou
SK Horácká Slavia Třebíč
28. 10.
17:30
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC Stadion Litoměřice
28. 10.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC AZ Havířov 2010
28. 10.
18:00
 
HC ZUBR Přerov
SK Kadaň
28. 10.
18:00
 
HC Slavia Praha

19. kolo

HC Slovan Ústí nad Labem
29. 10.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
Rytíři Kladno
31. 10.
16:00
 
HC AZ Havířov 2010
SK Kadaň
31. 10.
17:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov
31. 10.
17:00
 
HC Most
HC Benátky nad Jizerou
31. 10.
17:00
 
HC Dukla Jihlava
HC ZUBR Přerov
31. 10.
17:00
 
HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha
31. 10.
17:30
 
SK Horácká Slavia Třebíč

20. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
09. 11.
17:30
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Dukla Jihlava
09. 11.
17:30
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC Most
09. 11.
17:30
 
HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč
09. 11.
17:30
 
SK Kadaň
HC Slovan Ústí nad Labem
09. 11.
18:00
 
HC ZUBR Přerov
HC Stadion Litoměřice
09. 11.
18:00
 
Rytíři Kladno
HC AZ Havířov 2010
09. 11.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou

21. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč
11. 11.
17:30
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC Benátky nad Jizerou
11. 11.
17:30
 
HC Stadion Litoměřice
SK Kadaň
11. 11.
18:00
 
HC Most
HC Slavia Praha
11. 11.
18:00
 
HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov
11. 11.
18:00
 
HC AZ Havířov 2010
Rytíři Kladno
11. 11.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
HOKEJ ŠUMPERK 2003
11. 11.
18:00
 
HC ZUBR Přerov

22. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
14. 11.
17:00
 
HC ZUBR Přerov
HOKEJ ŠUMPERK 2003
14. 11.
17:00
 
Rytíři Kladno
HC Slovan Ústí nad Labem
14. 11.
17:00
 
HC Benátky nad Jizerou
HC Stadion Litoměřice
14. 11.
17:00
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC AZ Havířov 2010
14. 11.
17:00
 
HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava
14. 11.
17:30
 
SK Kadaň
HC Most
14. 11.
17:30
 
SK Horácká Slavia Třebíč

23. kolo

HC Most
16. 11.
17:30
 
ČEZ Motor České Budějovice
SK Horácká Slavia Třebíč
16. 11.
17:30
 
HC Dukla Jihlava
HC Benátky nad Jizerou
16. 11.
17:30
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
SK Kadaň
16. 11.
18:00
 
HC AZ Havířov 2010
HC Slavia Praha
16. 11.
18:00
 
HC Stadion Litoměřice
LHK Jestřábi Prostějov
16. 11.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
Rytíři Kladno
16. 11.
18:00
 
HC ZUBR Přerov

24. kolo

HC Dukla Jihlava
18. 11.
17:30
 
HC Most
ČEZ Motor České Budějovice
18. 11.
17:30
 
Rytíři Kladno
HC Slovan Ústí nad Labem
18. 11.
18:00
 
HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice
18. 11.
18:00
 
SK Kadaň
HC AZ Havířov 2010
18. 11.
18:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC ZUBR Přerov
18. 11.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou
HOKEJ ŠUMPERK 2003
18. 11.
18:00
 
LHK Jestřábi Prostějov

25. kolo

SK Kadaň
21. 11.
17:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
LHK Jestřábi Prostějov
21. 11.
17:00
 
HC ZUBR Přerov
HC Benátky nad Jizerou
21. 11.
17:00
 
Rytíři Kladno
HC Dukla Jihlava
21. 11.
17:30
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC Most
21. 11.
17:30
 
HC AZ Havířov 2010
SK Horácká Slavia Třebíč
21. 11.
17:30
 
HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha
21. 11.
17:30
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003

26. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
25. 11.
17:30
 
HC Benátky nad Jizerou
Rytíři Kladno
25. 11.
18:00
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov
25. 11.
18:00
 
HC Slavia Praha
HOKEJ ŠUMPERK 2003
25. 11.
18:00
 
SK Kadaň
HC Slovan Ústí nad Labem
25. 11.
18:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Stadion Litoměřice
25. 11.
18:00
 
HC Most
HC AZ Havířov 2010
25. 11.
18:00
 
HC Dukla Jihlava

27. kolo

Rytíři Kladno
28. 11.
16:00
 
HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou
28. 11.
16:30
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC AZ Havířov 2010
28. 11.
17:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC Stadion Litoměřice
28. 11.
17:00
 
HC Dukla Jihlava
HC Slovan Ústí nad Labem
28. 11.
17:00
 
HC Most
HOKEJ ŠUMPERK 2003
28. 11.
17:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC ZUBR Přerov
28. 11.
17:00
 
SK Kadaň

28. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
30. 11.
17:30
 
LHK Jestřábi Prostějov
SK Horácká Slavia Třebíč
30. 11.
17:30
 
HC ZUBR Přerov
HC Most
30. 11.
17:30
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Dukla Jihlava
30. 11.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem
HC Slavia Praha
30. 11.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou
SK Kadaň
30. 11.
18:00
 
Rytíři Kladno
HC AZ Havířov 2010
30. 11.
18:00
 
HC Stadion Litoměřice

29. kolo

HC Benátky nad Jizerou
02. 12.
17:30
 
SK Kadaň
HC Stadion Litoměřice
02. 12.
18:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC Slovan Ústí nad Labem
02. 12.
18:00
 
HC AZ Havířov 2010
HOKEJ ŠUMPERK 2003
02. 12.
18:00
 
HC Dukla Jihlava
HC ZUBR Přerov
02. 12.
18:00
 
HC Most
Rytíři Kladno
02. 12.
18:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
LHK Jestřábi Prostějov
02. 12.
18:00
 
HC Slavia Praha

30. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
05. 12.
17:00
 
HC Slavia Praha
SK Kadaň
05. 12.
17:00
 
LHK Jestřábi Prostějov
HOKEJ ŠUMPERK 2003
05. 12.
17:00
 
HC AZ Havířov 2010
HC Stadion Litoměřice
05. 12.
17:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč
05. 12.
17:30
 
HC Benátky nad Jizerou
HC Most
05. 12.
17:30
 
Rytíři Kladno
HC Dukla Jihlava
05. 12.
17:30
 
HC ZUBR Přerov

31. kolo

HC Benátky nad Jizerou
07. 12.
17:30
 
HC Most
HC Slovan Ústí nad Labem
07. 12.
18:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
HOKEJ ŠUMPERK 2003
07. 12.
18:00
 
HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov
07. 12.
18:00
 
HC AZ Havířov 2010
Rytíři Kladno
07. 12.
18:00
 
HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov
07. 12.
18:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slavia Praha
07. 12.
18:00
 
SK Kadaň

32. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
09. 12.
17:30
 
SK Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč
09. 12.
17:30
 
HC Slavia Praha
HC Most
09. 12.
17:30
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC Dukla Jihlava
09. 12.
17:30
 
HC Benátky nad Jizerou
HC AZ Havířov 2010
09. 12.
18:00
 
Rytíři Kladno
HC Stadion Litoměřice
09. 12.
18:00
 
HC ZUBR Přerov
HC Slovan Ústí nad Labem
09. 12.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003

33. kolo

Rytíři Kladno
12. 12.
16:00
 
HC Stadion Litoměřice
HC Benátky nad Jizerou
12. 12.
16:30
 
HC AZ Havířov 2010
HOKEJ ŠUMPERK 2003
12. 12.
17:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC ZUBR Přerov
12. 12.
17:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
LHK Jestřábi Prostějov
12. 12.
17:00
 
HC Dukla Jihlava
SK Kadaň
12. 12.
17:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slavia Praha
12. 12.
17:30
 
HC Most

34. kolo

HC Most
14. 12.
17:30
 
SK Kadaň
ČEZ Motor České Budějovice
22. 12.
00:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Dukla Jihlava
22. 12.
00:00
 
HC Slavia Praha
HC AZ Havířov 2010
22. 12.
00:00
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC Stadion Litoměřice
22. 12.
00:00
 
HC Benátky nad Jizerou
HC Slovan Ústí nad Labem
22. 12.
00:00
 
Rytíři Kladno
HOKEJ ŠUMPERK 2003
22. 12.
18:00
 
HC ZUBR Přerov

35. kolo

HC Benátky nad Jizerou
28. 12.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč
28. 12.
17:30
 
HC Most
HC ZUBR Přerov
28. 12.
18:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
Rytíři Kladno
28. 12.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
LHK Jestřábi Prostějov
28. 12.
18:00
 
HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha
28. 12.
18:00
 
HC AZ Havířov 2010
SK Kadaň
28. 12.
18:00
 
HC Dukla Jihlava

36. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
30. 12.
17:30
 
HC Most
HC Dukla Jihlava
30. 12.
17:30
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC AZ Havířov 2010
30. 12.
18:00
 
SK Kadaň
HC Stadion Litoměřice
30. 12.
18:00
 
HC Slavia Praha
HC Slovan Ústí nad Labem
30. 12.
18:00
 
LHK Jestřábi Prostějov
HOKEJ ŠUMPERK 2003
30. 12.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou
HC ZUBR Přerov
30. 12.
18:00
 
Rytíři Kladno

37. kolo

HC Benátky nad Jizerou
04. 01.
17:30
 
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč
04. 01.
17:30
 
HC AZ Havířov 2010
HC Most
04. 01.
17:30
 
HC Dukla Jihlava
Rytíři Kladno
04. 01.
18:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov
04. 01.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Slavia Praha
04. 01.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Kadaň
04. 01.
18:00
 
HC Stadion Litoměřice

38. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
06. 01.
17:30
 
HC Dukla Jihlava
HC AZ Havířov 2010
06. 01.
18:00
 
HC Most
HC Stadion Litoměřice
06. 01.
18:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slovan Ústí nad Labem
06. 01.
18:00
 
SK Kadaň
HOKEJ ŠUMPERK 2003
06. 01.
18:00
 
HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov
06. 01.
18:00
 
LHK Jestřábi Prostějov
Rytíři Kladno
06. 01.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou

39. kolo

HC Benátky nad Jizerou
09. 01.
17:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov
09. 01.
17:00
 
Rytíři Kladno
SK Kadaň
09. 01.
17:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Slavia Praha
09. 01.
17:30
 
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč
09. 01.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem
HC Most
09. 01.
17:30
 
HC Stadion Litoměřice
HC Dukla Jihlava
09. 01.
17:30
 
HC AZ Havířov 2010

40. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
13. 01.
17:30
 
HC AZ Havířov 2010
HC Dukla Jihlava
13. 01.
17:30
 
HC Stadion Litoměřice
HC Most
13. 01.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč
13. 01.
17:30
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
SK Kadaň
13. 01.
18:00
 
HC ZUBR Přerov
HC Slavia Praha
13. 01.
18:00
 
Rytíři Kladno
LHK Jestřábi Prostějov
13. 01.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou

41. kolo

Rytíři Kladno
16. 01.
16:00
 
SK Kadaň
HC Benátky nad Jizerou
16. 01.
16:30
 
HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov
16. 01.
17:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC ZUBR Přerov
16. 01.
17:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HOKEJ ŠUMPERK 2003
16. 01.
17:00
 
HC Most
HC Slovan Ústí nad Labem
16. 01.
17:00
 
HC Dukla Jihlava
HC Stadion Litoměřice
16. 01.
17:00
 
HC AZ Havířov 2010

42. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
20. 01.
17:30
 
HC Stadion Litoměřice
HC Dukla Jihlava
20. 01.
17:30
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Most
20. 01.
17:30
 
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč
20. 01.
17:30
 
Rytíři Kladno
HC AZ Havířov 2010
20. 01.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Kadaň
20. 01.
18:00
 
HC Benátky nad Jizerou
HC Slavia Praha
20. 01.
18:00
 
LHK Jestřábi Prostějov

43. kolo

Rytíři Kladno
23. 01.
16:00
 
HC Most
LHK Jestřábi Prostějov
23. 01.
17:00
 
SK Kadaň
HC Benátky nad Jizerou
23. 01.
17:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
HC ZUBR Přerov
23. 01.
17:00
 
HC Dukla Jihlava
HC AZ Havířov 2010
23. 01.
17:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Slovan Ústí nad Labem
23. 01.
17:00
 
HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha
23. 01.
17:30
 
ČEZ Motor České Budějovice

44. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
25. 01.
17:30
 
HC Slovan Ústí nad Labem
HC Dukla Jihlava
25. 01.
17:30
 
Rytíři Kladno
HC Most
25. 01.
17:30
 
HC Benátky nad Jizerou
SK Horácká Slavia Třebíč
25. 01.
17:30
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC Stadion Litoměřice
25. 01.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC AZ Havířov 2010
25. 01.
18:00
 
HC ZUBR Přerov
SK Kadaň
25. 01.
18:00
 
HC Slavia Praha

45. kolo

HC Benátky nad Jizerou
27. 01.
17:30
 
HC Dukla Jihlava
SK Kadaň
27. 01.
18:00
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC Slavia Praha
27. 01.
18:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč
LHK Jestřábi Prostějov
27. 01.
18:00
 
HC Most
Rytíři Kladno
27. 01.
18:00
 
HC AZ Havířov 2010
HC ZUBR Přerov
27. 01.
18:00
 
HC Stadion Litoměřice
HOKEJ ŠUMPERK 2003
27. 01.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem

46. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
30. 01.
17:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003
HC Slovan Ústí nad Labem
30. 01.
17:00
 
HC ZUBR Přerov
HC Stadion Litoměřice
30. 01.
17:00
 
Rytíři Kladno
HC AZ Havířov 2010
30. 01.
17:00
 
HC Benátky nad Jizerou
HC Dukla Jihlava
30. 01.
17:30
 
LHK Jestřábi Prostějov
HC Most
30. 01.
17:30
 
HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč
30. 01.
17:30
 
SK Kadaň

47. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč
03. 02.
17:30
 
ČEZ Motor České Budějovice
HC Benátky nad Jizerou
03. 02.
17:30
 
HC Stadion Litoměřice
SK Kadaň
03. 02.
18:00
 
HC Most
HC Slavia Praha
03. 02.
18:00
 
HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov
03. 02.
18:00
 
HC AZ Havířov 2010
Rytíři Kladno
03. 02.
18:00
 
HC Slovan Ústí nad Labem
HC ZUBR Přerov
03. 02.
18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003

48. kolo

ČEZ Motor České Budějovice
06. 02.
17:00
 
HC ZUBR Přerov
HOKEJ ŠUMPERK 2003
06. 02.
17:00
 
Rytíři Kladno