Extraliga

10.09.2015 09:32

1. kolo

     
     
HC VERVA Litvínov
11. 09.
17:30
 
PSG Zlín
     
Mountfield HK
11. 09.
18:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Kometa Brno
11. 09.
18:00
 
Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha
11. 09.
18:30
 
HC Olomouc

2. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
13. 09.
15:20
HC Kometa Brno
     
 
 
 
HC Olomouc
13. 09.
17:00
 
Mountfield HK
PSG Zlín
13. 09.
17:00
 
HC Sparta Praha
     

3. kolo

BK Mladá Boleslav
18. 09.
17:30
 
HC Olomouc
     
HC Kometa Brno
18. 09.
18:00
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha
18. 09.
18:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL

4. kolo

     
PSG Zlín
20. 09.
17:00
 
BK Mladá Boleslav
HC Olomouc
20. 09.
17:00
 
HC Škoda Plzeň
HC VÍTKOVICE STEEL
20. 09.
17:00
 
Piráti Chomutov
HC VERVA Litvínov
20. 09.
17:30
 
HC Kometa Brno
     

5. kolo

HC Oceláři Třinec
24. 09.
17:20
HC VÍTKOVICE STEEL
     
Piráti Chomutov
25. 09.
17:30
 
PSG Zlín
     
HC Kometa Brno
25. 09.
18:00
 
HC Olomouc
     

6. kolo

Mountfield HK
27. 09.
17:00
 
HC Kometa Brno
PSG Zlín
27. 09.
17:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc
27. 09.
17:00
 
Piráti Chomutov
HC VÍTKOVICE STEEL
29. 09.
17:00
 
HC Škoda Plzeň

7. kolo

PSG Zlín
02. 10.
17:20
HC Olomouc
HC Škoda Plzeň
02. 10.
17:30
 
HC Kometa Brno
     
HC Dynamo Pardubice
02. 10.
18:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
     

8. kolo

HC Energie Karlovy Vary
04. 10.
15:30
 
PSG Zlín
     
HC Olomouc
04. 10.
17:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE STEEL
04. 10.
17:00
 
BK Mladá Boleslav
     
HC Kometa Brno
04. 10.
17:40
HC Sparta Praha

9. kolo

HC Oceláři Třinec
09. 10.
17:00
 
HC Kometa Brno
     
PSG Zlín
09. 10.
17:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL
     
HC Olomouc
09. 10.
18:00
 
HC Energie Karlovy Vary
     

10. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
10. 10.
17:00
 
HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec
11. 10.
16:00
 
HC Olomouc
HC Škoda Plzeň
11. 10.
16:30
 
BK Mladá Boleslav
Mountfield HK
11. 10.
17:00
 
PSG Zlín
HC Sparta Praha
11. 10.
17:00
 
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov
11. 10.
17:30
 
HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno
11. 10.
19:00
Piráti Chomutov

11. kolo

HC Oceláři Třinec
14. 10.
17:00
 
HC Škoda Plzeň
HC Olomouc
16. 10.
17:20
HC VÍTKOVICE STEEL
BK Mladá Boleslav
16. 10.
17:30
 
HC Kometa Brno
Piráti Chomutov
16. 10.
17:30
 
Mountfield HK
PSG Zlín
16. 10.
17:30
 
Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary
16. 10.
18:00
 
HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice
16. 10.
18:00
 
HC Sparta Praha

12. kolo

HC Oceláři Třinec
18. 10.
15:00
 
BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha
18. 10.
17:00
 
Piráti Chomutov
HC Škoda Plzeň
18. 10.
17:20
PSG Zlín
HC VERVA Litvínov
18. 10.
17:30
 
HC Olomouc
Mountfield HK
19. 10.
17:30
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno
20. 10.
17:20
HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec
20. 10.
18:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL

13. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
23. 10.
17:00
 
HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice
23. 10.
17:20
Mountfield HK
PSG Zlín
23. 10.
17:30
 
HC Kometa Brno
Piráti Chomutov
23. 10.
17:30
 
HC Škoda Plzeň
BK Mladá Boleslav
23. 10.
17:30
 
HC Sparta Praha
HC Olomouc
23. 10.
18:00
 
HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary
23. 10.
18:00
 
Bílí Tygři Liberec

14. kolo

HC Energie Karlovy Vary
25. 10.
15:30
 
HC Škoda Plzeň
PSG Zlín
25. 10.
15:30
 
HC VERVA Litvínov
Bílí Tygři Liberec
25. 10.
16:00
 
HC Kometa Brno
HC Olomouc
25. 10.
17:00
 
HC Sparta Praha
HC Dynamo Pardubice
25. 10.
17:00
 
BK Mladá Boleslav
Piráti Chomutov
25. 10.
17:30
 
HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE STEEL
28. 10.
15:30
 
Mountfield HK

15. kolo

HC Oceláři Třinec
30. 10.
17:00
 
HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov
30. 10.
17:30
 
Bílí Tygři Liberec
HC Škoda Plzeň
30. 10.
17:30
 
HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav
30. 10.
17:30
 
Piráti Chomutov
Mountfield HK
30. 10.
18:00
 
HC Olomouc
HC Kometa Brno
30. 10.
18:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Sparta Praha
06. 01.
18:30
 
PSG Zlín

16. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
01. 11.
15:30
 
HC Sparta Praha
PSG Zlín
01. 11.
15:30
 
HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary
01. 11.
15:30
 
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec
01. 11.
16:00
 
HC Škoda Plzeň
HC Dynamo Pardubice
01. 11.
17:00
 
Piráti Chomutov
HC Olomouc
01. 11.
17:00
 
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov
01. 11.
17:30
 
Mountfield HK

17. kolo

HC Sparta Praha
14. 10.
18:30
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec
11. 11.
17:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň
11. 11.
17:30
 
HC Olomouc
Piráti Chomutov
11. 11.
17:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL
BK Mladá Boleslav
11. 11.
17:30
 
PSG Zlín
Mountfield HK
11. 11.
18:00
 
Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno
11. 11.
18:00
 
HC VERVA Litvínov

18. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
13. 11.
17:00
 
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov
13. 11.
17:30
 
HC Škoda Plzeň
PSG Zlín
13. 11.
17:30
 
Piráti Chomutov
Mountfield HK
13. 11.
18:00
 
HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary
13. 11.
18:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc
13. 11.
18:00
 
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec
13. 11.
18:00
 
BK Mladá Boleslav

19. kolo

HC Sparta Praha
20. 10.
18:30
 
HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice
15. 11.
15:00
 
PSG Zlín
HC Oceláři Třinec
15. 11.
15:00
 
Bílí Tygři Liberec
HC Škoda Plzeň
15. 11.
16:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL
Piráti Chomutov
15. 11.
17:30
 
HC Olomouc
BK Mladá Boleslav
15. 11.
17:30
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno
24. 11.
18:00
 
Mountfield HK

20. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
17. 11.
15:30
 
HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary
17. 11.
15:30
 
Piráti Chomutov
HC Olomouc
17. 11.
17:00
 
PSG Zlín
HC Oceláři Třinec
17. 11.
17:00
 
Mountfield HK
HC Škoda Plzeň
17. 11.
17:30
 
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov
17. 11.
17:30
 
BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha
18. 11.
18:30
 
Bílí Tygři Liberec

21. kolo

HC Oceláři Třinec
20. 11.
17:00
 
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín
20. 11.
17:30
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň
20. 11.
17:30
 
Mountfield HK
Piráti Chomutov
20. 11.
17:30
 
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav
20. 11.
17:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Dynamo Pardubice
20. 11.
18:00
 
HC Olomouc
HC Sparta Praha
19. 01.
18:30
 
HC Kometa Brno

22. kolo

HC Energie Karlovy Vary
22. 11.
15:30
 
HC Olomouc
HC Kometa Brno
22. 11.
15:30
 
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
22. 11.
16:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň
22. 11.
16:30
 
HC Sparta Praha
Mountfield HK
22. 11.
17:00
 
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov
22. 11.
17:30
 
Piráti Chomutov
HC VÍTKOVICE STEEL
24. 11.
17:00
 
PSG Zlín

23. kolo

HC Dynamo Pardubice
24. 11.
18:00
 
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec
27. 11.
17:00
 
HC Sparta Praha
PSG Zlín
27. 11.
17:30
 
Mountfield HK
Piráti Chomutov
27. 11.
17:30
 
HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav
27. 11.
17:30
 
HC Škoda Plzeň
HC Olomouc
27. 11.
18:00
 
Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary
27. 11.
18:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL

24. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
29. 11.
15:30
 
HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec
29. 11.
16:00
 
PSG Zlín
HC Škoda Plzeň
29. 11.
16:30
 
HC Oceláři Třinec
Mountfield HK
29. 11.
17:00
 
Piráti Chomutov
HC Sparta Praha
29. 11.
17:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov
29. 11.
17:30
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno
01. 12.
18:00
 
BK Mladá Boleslav

25. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
04. 12.
17:00
 
Bílí Tygři Liberec
PSG Zlín
04. 12.
17:30
 
HC Škoda Plzeň
Piráti Chomutov
04. 12.
17:30
 
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
04. 12.
17:30
 
HC Oceláři Třinec
HC Olomouc
04. 12.
18:00
 
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary
04. 12.
18:00
 
Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice
04. 12.
18:00
 
HC Kometa Brno

26. kolo

HC Oceláři Třinec
06. 12.
15:00
 
HC Olomouc
HC Kometa Brno
06. 12.
15:30
 
PSG Zlín
Bílí Tygři Liberec
06. 12.
16:00
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň
06. 12.
16:30
 
Piráti Chomutov
Mountfield HK
06. 12.
17:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC Sparta Praha
06. 12.
17:00
 
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov
06. 12.
17:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL

27. kolo

HC Oceláři Třinec
11. 12.
17:00
 
Piráti Chomutov
HC Škoda Plzeň
11. 12.
17:30
 
HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav
11. 12.
17:30
 
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov
11. 12.
17:30
 
PSG Zlín
Mountfield HK
11. 12.
18:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Kometa Brno
11. 12.
18:00
 
Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc
11. 12.
18:00
 
HC Sparta Praha

28. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
13. 12.
15:30
 
HC Kometa Brno
PSG Zlín
13. 12.
15:30
 
HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary
13. 12.
15:30
 
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
13. 12.
16:00
 
HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice
13. 12.
17:00
 
HC Škoda Plzeň
HC Olomouc
13. 12.
17:00
 
Mountfield HK
Piráti Chomutov
13. 12.
17:30
 
BK Mladá Boleslav

29. kolo

HC Oceláři Třinec
22. 12.
17:00
 
PSG Zlín
HC Škoda Plzeň
23. 12.
17:30
 
Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov
23. 12.
17:30
 
HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav
23. 12.
17:30
 
HC Olomouc
Mountfield HK
23. 12.
18:00
 
HC VERVA Litvínov
HC Kometa Brno
23. 12.
18:00
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha
23. 12.
18:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL

30. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
26. 12.
15:30
 
Piráti Chomutov
HC Energie Karlovy Vary
26. 12.
15:30
 
HC Sparta Praha
PSG Zlín
26. 12.
15:30
 
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec
26. 12.
16:00
 
Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice
26. 12.
17:00
 
HC Oceláři Třinec
HC Olomouc
26. 12.
17:00
 
HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov
26. 12.
17:30
 
HC Kometa Brno

31. kolo

HC Oceláři Třinec
28. 12.
17:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Škoda Plzeň
28. 12.
17:30
 
HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav
28. 12.
17:30
 
Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov
28. 12.
17:30
 
PSG Zlín
HC Dynamo Pardubice
28. 12.
18:00
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno
28. 12.
18:00
 
HC Olomouc
HC Sparta Praha
28. 12.
18:30
 
Mountfield HK

32. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
30. 12.
17:00
 
HC Škoda Plzeň
PSG Zlín
30. 12.
17:30
 
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov
30. 12.
17:30
 
HC Sparta Praha
Mountfield HK
30. 12.
18:00
 
HC Kometa Brno
HC Olomouc
30. 12.
18:00
 
Piráti Chomutov
HC Energie Karlovy Vary
30. 12.
18:00
 
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec
30. 12.
18:00
 
HC Oceláři Třinec

33. kolo

PSG Zlín
03. 01.
15:30
 
HC Olomouc
HC Kometa Brno
03. 01.
15:30
 
HC Škoda Plzeň
HC Dynamo Pardubice
03. 01.
17:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Sparta Praha
03. 01.
17:00
 
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav
03. 01.
17:30
 
HC VERVA Litvínov
Piráti Chomutov
03. 01.
17:30
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec
05. 01.
17:00
 
Mountfield HK

34. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
08. 01.
17:00
 
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov
08. 01.
17:30
 
HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary
08. 01.
18:00
 
PSG Zlín
Mountfield HK
08. 01.
18:00
 
HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec
08. 01.
18:00
 
Piráti Chomutov
HC Olomouc
08. 01.
18:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno
08. 01.
18:00
 
HC Sparta Praha

35. kolo

HC Dynamo Pardubice
10. 01.
15:00
 
Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec
10. 01.
15:00
 
HC Kometa Brno
PSG Zlín
10. 01.
15:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Sparta Praha
10. 01.
17:00
 
HC Škoda Plzeň
HC Olomouc
10. 01.
17:00
 
HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav
10. 01.
17:30
 
Mountfield HK
Piráti Chomutov
10. 01.
17:30
 
HC VERVA Litvínov

36. kolo

HC Kometa Brno
12. 01.
18:00
 
Piráti Chomutov
HC Sparta Praha
12. 01.
18:30
 
HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE STEEL
15. 01.
17:00
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň
15. 01.
17:30
 
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov
15. 01.
17:30
 
HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK
15. 01.
18:00
 
PSG Zlín
Bílí Tygři Liberec
15. 01.
18:00
 
HC Olomouc

37. kolo

HC Energie Karlovy Vary
17. 01.
15:30
 
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín
17. 01.
15:30
 
Bílí Tygři Liberec
HC Škoda Plzeň
17. 01.
16:30
 
HC Oceláři Třinec
HC Olomouc
17. 01.
17:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Dynamo Pardubice
17. 01.
17:00
 
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
17. 01.
17:30
 
HC Kometa Brno
Piráti Chomutov
17. 01.
17:30
 
Mountfield HK

38. kolo

HC Oceláři Třinec
22. 01.
17:00
 
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov
22. 01.
17:30
 
HC Olomouc
HC Škoda Plzeň
22. 01.
17:30
 
PSG Zlín
Mountfield HK
22. 01.
18:00
 
HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec
22. 01.
18:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Kometa Brno
22. 01.
18:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC Sparta Praha
22. 01.
18:30
 
Piráti Chomutov

39. kolo

PSG Zlín
24. 01.
15:30
 
HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary
24. 01.
15:30
 
Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE STEEL
24. 01.
15:30
 
HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice
24. 01.
17:00
 
Mountfield HK
HC Olomouc
24. 01.
17:00
 
HC Oceláři Třinec
Piráti Chomutov
24. 01.
17:30
 
HC Škoda Plzeň
BK Mladá Boleslav
24. 01.
17:30
 
HC Sparta Praha

40. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
26. 01.
17:00
 
Mountfield HK
PSG Zlín
26. 01.
17:30
 
HC VERVA Litvínov
Piráti Chomutov
26. 01.
17:30
 
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
26. 01.
18:00
 
HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary
26. 01.
18:00
 
HC Škoda Plzeň
HC Dynamo Pardubice
26. 01.
18:00
 
BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha
26. 01.
18:30
 
HC Olomouc

41. kolo

HC Oceláři Třinec
29. 01.
17:00
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň
29. 01.
17:30
 
HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav
29. 01.
17:30
 
Piráti Chomutov
HC VERVA Litvínov
29. 01.
17:30
 
Bílí Tygři Liberec
Mountfield HK
29. 01.
18:00
 
HC Olomouc
HC Kometa Brno
29. 01.
18:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Sparta Praha
03. 02.
18:30
 
PSG Zlín

42. kolo

HC Dynamo Pardubice
31. 01.
15:00
 
Piráti Chomutov
HC VÍTKOVICE STEEL
31. 01.
15:30
 
HC Sparta Praha
PSG Zlín
31. 01.
15:30
 
HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary
31. 01.
15:30
 
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec
31. 01.
16:00
 
HC Škoda Plzeň
HC Olomouc
31. 01.
17:00
 
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov
31. 01.
17:30
 
Mountfield HK

43. kolo

HC Oceláři Třinec
05. 02.
17:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň
05. 02.
17:30
 
HC Olomouc
Piráti Chomutov
05. 02.
17:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL
BK Mladá Boleslav
05. 02.
17:30
 
PSG Zlín
Mountfield HK
05. 02.
18:00
 
Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno
05. 02.
18:00
 
HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha
05. 02.
18:30
 
HC Energie Karlovy Vary

44. kolo

HC Energie Karlovy Vary
07. 02.
15:30
 
HC Dynamo Pardubice
PSG Zlín
07. 02.
15:30
 
Piráti Chomutov
HC VÍTKOVICE STEEL
07. 02.
15:30
 
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
07. 02.
16:00
 
BK Mladá Boleslav
Mountfield HK
07. 02.
17:00
 
HC Sparta Praha
HC Olomouc
07. 02.
17:00
 
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov
07. 02.
17:30
 
HC Škoda Plzeň

45. kolo

HC Oceláři Třinec
17. 02.
17:00
 
Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov
17. 02.
17:30
 
HC Olomouc
BK Mladá Boleslav
17. 02.
17:30
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň
17. 02.
17:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Kometa Brno
17. 02.
18:00
 
Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice
17. 02.
18:00
 
PSG Zlín
HC Sparta Praha
17. 02.
18:30
 
HC VERVA Litvínov

46. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
19. 02.
17:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov
19. 02.
17:30
 
BK Mladá Boleslav
HC Olomouc
19. 02.
18:00
 
PSG Zlín
HC Kometa Brno
19. 02.
18:00
 
HC Škoda Plzeň
Mountfield HK
19. 02.
18:00
 
HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary
19. 02.
18:00
 
Piráti Chomutov
Bílí Tygři Liberec
19. 02.
18:00
 
HC Sparta Praha

47. kolo

HC Dynamo Pardubice
21. 02.
15:00
 
HC Olomouc
HC Oceláři Třinec
21. 02.
15:00
 
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín
21. 02.
15:30
 
HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň
21. 02.
16:30
 
Mountfield HK
HC Sparta Praha
21. 02.
17:00
 
HC Kometa Brno
Piráti Chomutov
21. 02.
17:30
 
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav
21. 02.
17:30
 
HC VÍTKOVICE STEEL

48. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
23. 02.
17:00
 
PSG Zlín
HC Škoda Plzeň
23. 02.
17:30
 
HC Sparta Praha
HC VERVA Litvínov
23. 02.
17:30
 
Piráti Chomutov
Bílí Tygři Liberec
23. 02.
18:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary
23. 02.
18:00
 
HC Olomouc
HC Kometa Brno
23. 02.
18:00
 
HC Oceláři Třinec
Mountfield HK
23. 02.
18:00
 
BK Mladá Boleslav

49. kolo

HC Oceláři Třinec
26. 02.
17:00
 
HC Sparta Praha
PSG Zlín
26. 02.
17:30
 
Mountfield HK
Piráti Chomutov
26. 02.
17:30
 
HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav
26. 02.
17:30
 
HC Škoda Plzeň
HC Olomouc
26. 02.
18:00
 
Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary
26. 02.
18:00
 
HC VÍTKOVICE STEEL
HC Dynamo Pardubice
26. 02.
18:00
 
HC VERVA Litvínov

50. kolo

HC Oceláři Třinec
28. 02.
15:00
 
HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno
28. 02.
15:30
 
BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE STEEL
28. 02.
15:30
 
HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec
28. 02.
16:00
 
PSG Zlín
Mountfield HK
28. 02.
17:00
 
Piráti Chomutov
HC Sparta Praha
28. 02.
17:00
 
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov
28. 02.
17:30
 
HC Energie Karlovy Vary

51. kolo

HC VÍTKOVICE STEEL
01. 03.
17:00
 
Bílí Tygři Liberec
PSG Zlín
01. 03.
17:30
 
HC Škoda Plzeň
Piráti Chomutov